FIRMA
 
    Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się organizacją imprez o charakterze rekreacyjnym z nastawieniem na turystykę off-road. Nasze doświadczenie wynika zarówno z czynnego udziału w rajdach samochodów 4x4 organizowanych w Polsce jak również samodzielnej organizacji rajdów. Ponadto proponujemy państwu szeroką gamę innych atrakcji terenowych. Organizujemy imprezy zarówno dla małych grup 5-12 osób jak również dla firm. Współpracujemy z wieloma ośrodkami gdzie będą mogli państwo wypocząć po pełnym emocji i wrażeń dniu. Na państwa życzenie tworzymy imprezy mieszane łącząc wybrane elementy naszej oferty. Każda impreza kończy się w rekomendowanym przez nas miejscu w zależności od lokalizacji i rodzaju imprezy. Są to zarówno ośrodki agroturystyczne, hotele jak również leśniczówki. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego naszym celem jest przede wszystkim, aby każdy z państwa dobrze się bawił. Założeniem naszej firmy jest, aby oferta była dla każdego, co za tym idzie na każdą kieszeń. Dlatego imprezy dopasowujemy do budżetu, jakim państwo dysponują. Działamy głównie na terenie Mazowsza.Ze względu na walory terenowe preferujemy okolice ujścia Narwi do Wisły. Oczywiście na życzenie klienta możemy zorganizować imprezę w dowolnym miejscu w Polsce. W tym przypadku prosimy państwa o kontakt minimum 10 dniowy przed datą imprezy.

Współpraca:

Zapraszamy  Państwa do współpracy w zakresie organizacji imprez integracyjnych dla Państwa klientów na naszym terenie. Jesteśmy właścicielem bunkrów „wspinaczkowych oraz przyległych terenów w miejscowości Janówek. Poza obsługą naszych klientów chętnie podejmiemy się roli podwykonawcy imprezy integracyjnej dla państwa gości. W związku z powyższym jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjną cenę na nasze usługi. Istnieje również możliwość wynajęcia samego terenu. Chętnie nawiążemy współpracę z innymi firmami, jak również ośrodkami rekreacyjnymi, agroturystycznymi. Jesteśmy otwarci na udostępnianie własnego sprzętu.

Przykładowa oferta dostępna jest na naszej stronie.

Jeśli będą Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Zapraszamy !!!ZADZWOŃ ! 601 135 484

                  

              EXTREMALNY WIECZÓR   

                   KAWALERSKI/PANIEŃSKI 

 
         Brak ci pomysłu na wieczór kawalerski a
         chciałbyś spędzić go inaczej niż w knajpie.
         Proponujemy prawdziwą męską
         extremalną przygodę. Ten dzień na
         pewno zapamiętacie.
 
         Na koniec przygotujemy dla Was ognisko.
         Koszt ….?
         Zadzwoń,  zapytaj. Na pewno cię stać.

   

   

 

            WARSZTATY OFF-ROAD
 
   Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału warsztatach off-road podczas których poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4x4 zdobędą Pańswo również praktyczne umiejętności poruszania się samochodem terenowym w ciężkim terenie. Pozwolimy odpowiedzieć na pytania co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu , jak wyjść z opresji nie posiadając np. wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc innych załóg. Podczas zając poprzez  aktywne uczestnictwo nauczymy Państwa jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania oraz kwestii bezpieczeństwa. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego przejechania się samochodem terenowym po specjalnym odcinku. Po cześci teoretyczno-praktycznej wybierzemy się wspólnie na małą przeprawę gdzie będą mieli Państwo okazję do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności.
 
 
         
         
 

© PM-Active, 2009. All rights reserved. design: Future Group