OFERTA
 
 
   

Organizacja imprezy integracyjnej (propozycje).

Lokalizacja: Bunkry wspinaczkowe w miejscowości Janówek k. Nowego Dworu Maz.

1 - Poszukiwanie „Skarbu Napoleona” na terenie bunkrów.
Uczestnicy przy pomocy napotkanych wskazówek poszukują tytułowego skarbu. Każda informacja oraz napotkane po drodze przedmioty ułatwiają  jego lokalizację. Łącząc kolejne dowody grupa wspólnie odgaduje zagadki a ponadto musi w odpowiednich miejscach użyć napotkanych przedmiotów np. wykrywacza metali, lampy, drabiny, łopaty itp.

 

 

2 - Zajęcia linowe (wspinaczka)

Wspinaczka skałkowa. Do dyspozycji grupy są 3 stanowiska wspinaczkowe gdzie pod okiem instruktorów można spróbować sił na naturalnej ścianie wspinaczkowej. (wspinaczka + zjazdy)

3 - Off-Road

Uczestnicy pokonują kilka kilometrów trasy po bezdrożach samochodami terenowymi docierając na teren żwirowni w Janówku. Na przygotowanych odcinkach specjalnych dokonują przeprawy przez wodę, pokonują strome zjazdy i podjazdy oraz trasę  przeprowadzoną przez grząskie piaski żwirowni.
 
4 - Paintball
 

Zdobywanie flagi przeciwnika

W grze udział biorą 2 zespoły. Każdy zespół ma swoją flagę (bazę). Wszyscy uczestnicy zaczynają grę w tym samym czasie (na umówiony wcześniej znak) w swoich bazach. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z terenu walki. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę, musi ją zostawić w miejscu, w którym został wyeliminowany. Zawodnik wyeliminowany, czyli "zabity", nie ma prawa głosu - nie może podpowiadać, zdradzać pozycji przeciwnika ani słownie ani gestykulując. Istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia liczby trafień zwiększając np. do dwóch w celu przedłużenia czasu gry.
Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy.

Ochrona Prezydenta

 Jedna osoba odkłada broń (prezydent). Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Ochrona powinna być liczniejsza. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta przez pole określoną wcześniej trasą lub z określonego punktu do drugiego. Misja terrorystów - zlikwidować prezydenta.

 
Flaga centralna
 
Scenariusz zakładający zdobycie jednej flagi ustawionej centralnie pomiędzy dwiema drużynami.
 
Obrona bazy
 
Dwie drużyny: atakujący i broniący. Obrońca wybiera teren, na którym będzie się bronić i oznacza go (nie wolno obrońcom wychodzić poza wybrany teren). Czas na zdobycie bazy jest wcześniej ustalany, w zależności od ilości graczy, rodzaju i rozmiaru terenu. Atakujący wygrywa zdobywając flagę (wystarczy ja podjąć), obrońcy powstrzymując atak.
 
5 -  Strzelnica 
 

 Konkurs strzelecki. Strzelanie z łuku, wiatrówki, karabinu ASG oraz markera (paintball). Wyodrębnienie zwycięzcy.

6 - Quady

Przejażdżki Quadem po specjalnym torze.

7- Survivall

1 -  Otrzymanie przez uczestników niezbędnego ekwipunku.
2 -  Wyjazd z bazy samochodami terenowymi.
3 -  Piesza przeprawa wzdłuż Narwi
4 -  Zaliczanie przez zespół poszczególnych elementów zajęć takich jak:
         - budowa tratwy ( w celu przedostania się na wyspę )
         - rozpalanie ognia przy pomocy dostępnych przedmiotów
         - przygotowanie posiłku
         - budowa ogniska
         - zdobywanie wody

 Survival najczęściej kojarzy nam się ze szkołą przetrwania. W praktyce określa zdolność do przeżycia w trudnej sytuacji w jakiej się nagle znaleźliśmy , często w oddalonym od cywilizacji terenie mając do dyspozycji to co akurat mieliśmy przy sobie. Jeśli znaleźliśmy się w trudnym oraz dodatkowo w niesprzyjającym terenie odnajdujemy w sobie cechy o jakie wcześniej byśmy siebie nie podejrzewali. Zdolność i wola przetrwania, walka z trudnościami, pomysłowość w pokonywaniu trudności w zdobywaniu i przyrządzaniu pożywienia itp. Naszym zadaniem jest pokazanie wam „właściwej drogi” w ciężkich warunkach w jakich moglibyście się znaleźć oraz „zahartowanie” ciała i umysłu. Nasz program jest doskonałym sposobem na sprawdzenie samego siebie. Ponad to z pewnością da poczucie satysfakcji oraz zwiększy wiarę we własne możliwości.

 

8 – Nocleg w namiotach lub szałasach

 
 

9 – Aktywne zwiedzanie Twierdzy Modlin

  Zwiedzanie jednego z najciekawszych zabytków na Mazowszu.

W programie zwiedzania między innymi:

 
     - zwiedzanie koszar , reduty Napoleona, Wierzy Tatarskiej oraz wieli
       innych ciekawych miejsc ( przewodnik )
     - eksploracja podziemi twierdzy ( w tym jednego z niedawno
       odkrytych tuneli )
     - zjazd na linie
     - przejażdżka samochodami terenowymi po niedostępnych
       terenach twierdzy
     - odkrycie zagadki Napoleona – upominek dla uczestników
     - strzelnica ( łuk, wiatrówka, paintball, karabin ASG )
     - catering w restauracji  ( w klimacie militarnym ) lub ognisko/grill

10 - Ognisko / grill lub catering podczas zajęć (w plenerze)

Wspólne pieczenie kiełbasek na zakończenie imprezy.
 
Czas poszczególnych konkurencji jest dosyć elastyczny,  zależy bowiem od zaangażowania uczestników tak więc zajęcia mogą się wydłużyć lub skrócić
w czasie.

 ZADZWOŃ ! 601 135 484

                   EXTREMALNY WIECZÓR   

                   KAWALERSKI/PANIEŃSKI

 
         Brak ci pomysłu na wieczór kawalerski a
         chciałbyś spędzić go inaczej niż w knajpie.
         Proponujemy prawdziwą męską
         extremalną przygodę. Ten dzień na
         pewno zapamiętacie.
 
         Na koniec przygotujemy dla Was ognisko.
         Koszt ….?
         Zadzwoń,  zapytaj. Na pewno cię stać.

   

   

 

            WARSZTATY OFF-ROAD
 
   Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału warsztatach off-road podczas których poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4x4 zdobędą Pańswo również praktyczne umiejętności poruszania się samochodem terenowym w ciężkim terenie. Pozwolimy odpowiedzieć na pytania co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu , jak wyjść z opresji nie posiadając np. wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc innych załóg. Podczas zając poprzez  aktywne uczestnictwo nauczymy Państwa jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania oraz kwestii bezpieczeństwa. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego przejechania się samochodem terenowym po specjalnym odcinku. Po cześci teoretyczno-praktycznej wybierzemy się wspólnie na małą przeprawę gdzie będą mieli Państwo okazję do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności.
 
 
         
         
 
© PM-Active, 2009. All rights reserved. design: Future Group