SWC
 
    STREFA WYSOKICH CIŚNIEŃ III EDYCJA :

Zapraszam do zapoznania się z wynikami III EDYCJI STREFY WYSOKICH CIŚNIEŃ - Wyniki.doc

STREFA WYSOKICH CIŚNIEŃ :  

Naszą ambicją jest organizowanie rajdów dla tej grupy uczestników, którzy dobrą zabawę odnajdują wzajemnej rywalizacji i wyścigu po dobry wynik. Odcinki specjalne charakteryzujące się brakiem konieczności wykręcania na „trzy razy” między tyczkami, długie proste, szybkość, dynamika, przejezdność....to pole do popisu dla szybkich samochodów. Jeśli chcesz się ścigać to SWC jest rajdem dla ciebie. Natomiast, jeżeli uważasz, że twój samochód został stworzony do przeprawówek to też dobrze trafiłeś. Pieczątki do łatwych nie należą. Skoro jeździsz na rajdy, aby się po prostu pobawić bez pośpiechu i nerwów też nie poczujesz się zawiedziony.

 

Planujemy 2-3 rajdy w roku. Pierwsza SWC odbyła się na terenie bunkrów wspinaczkowych w Janówku. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Większość z pewnością pojawi się na kolejnych edycjach. Informacje o terminach imprez pojawią się na naszej stronie oraz na  www.rajdy4x4.pl

 

Wyniki:

 

1-miejsce  załoga nr.3 Michał Goleniewski, Michał Szczerbatko

2-miejsce  załoga nr.6 Dariusz Krzywkowski, Bartłomiej Krzywkowski

3-miejsce załoga nr.4 Daniel Kania, Andrzej Koniec

 ZADZWOŃ ! 601 135 484

                 

              EXTREMALNY WIECZÓR   

                   KAWALERSKI/PANIEŃSKI 

 
         Brak ci pomysłu na wieczór kawalerski a
         chciałbyś spędzić go inaczej niż w knajpie.
         Proponujemy prawdziwą męską
         extremalną przygodę. Ten dzień na
         pewno zapamiętacie.
 
         Na koniec przygotujemy dla Was ognisko.
         Koszt ….?
         Zadzwoń,  zapytaj. Na pewno cię stać.

   

   

 

            WARSZTATY OFF-ROAD
 
   Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału warsztatach off-road podczas których poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4x4 zdobędą Pańswo również praktyczne umiejętności poruszania się samochodem terenowym w ciężkim terenie. Pozwolimy odpowiedzieć na pytania co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu , jak wyjść z opresji nie posiadając np. wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc innych załóg. Podczas zając poprzez  aktywne uczestnictwo nauczymy Państwa jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania oraz kwestii bezpieczeństwa. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego przejechania się samochodem terenowym po specjalnym odcinku. Po cześci teoretyczno-praktycznej wybierzemy się wspólnie na małą przeprawę gdzie będą mieli Państwo okazję do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności.
 
 
         
         
 

© PM-Active, 2009. All rights reserved. design: Future Group